top of page

9 місяців креативу

  • lanaisveta
  • 18 июн. 2017 г.
  • 2 мин. чтения

Майже усі без винятку дитячі психологи рекомендують займатися розвитком малюків якомога раніше. Настільки раніше? Всесвітньо відомий японський бізнесмен (компанія «Sony») Місару Ібука, що виховав кількох діток та онуків, так відповідально поставився до їх виховання, що навіть написав книгу «Після 3-х вже пізно». Сенс виховувати малюка з яскраво вираженими здібностями треба буквально з пелюшок – ось головна думка цієї цінної книги, що стала бестселером у багатьох країнах.

Але самі мами неодноразово замислювались над тим, що, в період вагітності може щось особливе сприяє правильному розвитку інтелектуального базису їх дітей?

Чекаємо першого серцебиття дитини з пензлем у руці?

Так, все вірно, це щось – внутрішня наповненість позитивними емоціями та чуттєвий період життя у житті кожної жінки. Чекати дитинку приємно, а ще приємніше –творити разом з її ніжною, ще ненародженою на цей світ, душею.

Звичайно, що варто майбутній мамі звертати увагу та речі, що оточують жінку – сім’я, природа, друзі. Обов‘язково слідкувати за своїм здоров’ям та харчуванням. Особливої уваги надавати своїм відчуттю комфорту та врівноваженості.

Вагітна мама - творча мама

Але ж перебувати у повному спокої, інформаційному вакуумі теж не є добре. То чим же заповнити слух та смак собі та маляткові у вашому животикові? Психологи рекомендують слухати приємну музику, переважно класичну, також вирішувати математичні завдання чи займатись іншими заняттями з помірним навантаженням на логіку та мислення. Якщо жінці подобається займатися художніми справами – це теж буде добре відображатися і на її самопочутті і на формуванні психоемоційного стану дитинки. То ж малюйте, вишивайте або фотографуйте. Насолоджуйтеся вагітністю так, наче ви пішли у творчу відпустку!

До речі, є свідчення, що дитина, яка була народжена мамою, що писала книгу, дисертацію чи здавала екзамени у період вагітності, значно випереджала за розвитком інших дітей цих же батьків. Ці інші малюки були в більш комфортному стані, бо мама на той час була у розслабленому стані, без зайвої інформаційної завантаженості. Як ви думаєте, це просто збіг?

Звертайте увагу на те, чим вам найбільше хотілось би займатись. Можливо, ваш майбутній геній через ваші вподобання підказує, до чого потягнеться його дитяча душа, коли привітає цей світ та побіжить білими ноженятами по зеленій травичці.

Читайте, пишіть, розповідайте казки

Деякі матусі навіть пишуть дитячі казки і малюють до них ілюстрації, а тоді показують донечці чи синочкові, коли ті уже в змозі слухати ці твори чи навіть читати самі. Уявляєте, як згодом – позитивно й цікаво для дитини буде дізнатись, що такі чудові історії були написані обома авторами. Один в цей час зростав у маминому животу, а друга -відшукувала теплі епітети для опису героїв казки.

Отже, до того, чим мама займається і яку інформацію сприймає – треба ставитись серйозно і творчо. Насправді, якщо деякі батьки пригадають, чим займалася мама у період вагітності – то вони, можливо, зрозуміють, які звички чи вподобання дитина вже переймала у своєї мами, коли билася під її серцем.

Мистецтво, рукоділля чи інше - на ваш мистецький смак

Насолоджуйтесь цими 9-ма креативними місяцями! Це дуже неймовірний період життя, коли мама підсвідомо вже налаштовується на спілкування з дитиною за допомогою музики, слова чи фарби.

А для чого це все? Для того, щоб малюки зростали щасливими та творчими особистостями, щоб на повну реалізовували закладені у них таланти, а батьки пишалися своїми розумниками. Отак і з’явиться у нас правильна країна дитинства, про яку ми самі мріяли, коли були дітлахами!

Текст створений на замовлення інтернет-магазину дитячих товарів m-bees.in.ua


 
 
 

Comments


Вибрана замітка
Свіжі замітки
Архів
Я у соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page